معرفی

با شیک دوخت آشنا شوید!

سفارش عمده

معرفی گروه تولیدی شیک دوخت

گروه توليدى شيك دوخت تولید کننده و عرضه کننده و پخش كننده عمده انواع پوشاک مردانه ، اداری , لباس فرم انواع شرکت‌ها ، سازمان‌های دولتى و نيمه دولتى و خصوصی و لباس فرم شركتى و رسمى و مدارس ، یونیفرم‌های کارخانجات و کارگاه‌های صنعتی و ادارى افتخار دارد اعلام نماید آمادگی خود را جهت عقد قرارداد و تولید انواع پوشاک مردانه موردنیاز مشتریان عزیز را با بهترین کیفیت پارچه و كيفيت دوخت و كمترين زمان اعلام مى نماييد.

تولید کننده اورکت مردانه پارچه مموری شیک دوخت کد H1024 تهران

تولید کننده اورکت مردانه پارچه مموری شیک دوخت کد H1024 تهران

معرفی محصولات شیک دوخت

از جدیدترین تولیدات پوشاک شيك دوخت می‌توان به انواع پيراهن مردانه ، فروش انواع کت و شلوار تى شرت مردانه پيراهن اسپرت و كلاسيك مردانه و همچنین تولید لباس‌های بهاره و پاییزه سويشرت هودى و انواع کاپشن و اوركت بلند و كوتاه اشاره نمود.

 

خرید عمده کاپشن مردانه با ارسال به سراسر ایران در فروشگاه اینترنتی شیک دوخت

 

ما براى رفع نياز مشتريانمان و حس رضايتمندى انها بهترین طراحان لباس و كارگاه تخصصى گروه توليدى شيك دوخت و ديگر کارگاه‌های تولیدی کشور بهره می بریم.

ما تضمين بهترین دوخت و بهترین پارچه را به شما مى دهيم
کیفیت پارچه و کیفیت دوخت و توليد دو رکن اصلی کیفیت هر نوع لباسى مى باشد ك در توليدى پوشاك شيك دوخت به اين دو ركن توجه بسيار زيادى مى شود و ما مجهزترین کارگاه‌ها را در اختیار گرفته‌ایم تا بهترین دوخت را برای مشتریان خود تضمین كنيم.

  • پیراهن
  • کاپشن
  • تی شرت
  • شلوار

 

مجله خودرو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *